طراحی سایت کامل و امن واکنشگرا و کاربرپسند و سئو

طراحی وب سایت شخصی شرکتی، کاتالوگ کامل، امن، واکنشگرا و سئو - *دوست وب* استعلام قیمت

شما با انتخاب این پلن، علاوه بر طراحی سایت، به امکانات زیر دسترسی دارید:

خدمات ارائه شده در طول یک سال:

+پشتیبانی یکساله فنی

+بهینه سازی فنی برای بارگذاری سریع سایت

+طراحی یک صفحه لندینگ یا فرود اختصاصی

+ابزار جمع آوری ایمیل و مارکتینگ

+اتصال به سرویسهای آنالیز گوگل

+بهینه سازی امنیتی و پیگیری برای 3 ماه

+پشتیبان گیری منظم و فعال برای 3 ماه

طراحی وب سایت در دوست وب محدود به تهران و اطراف نمیشود و شامل ایران است

چه در فکر راه اندازی کسب و کار باشید و چه بخواهید آن را گسترش دهید، شما نیاز به طراحی وب سایت دارید. طراحی وب سایت به بزرگ شدن و رشد ایده شما کمک میکند. اگر هنوز درباره اینکه چرا به طراحی وب سایت نیاز داریم نیاندیشیده اید توصیه میکنم حتما این پست را بخوانید:

چرا طراحی وب سایت نیاز دارید؟ در اینترنت برجسته باشید!

چرا-به-طراحی-وب-سایت-نیاز-دارید؟

در دوست وب همه چیز شفاف است: هزینه و قیمت طراحی وب سایت را استعلام کنید

طراحی وب سایت شرکتی یا شخصی که در آن خرید و فروش یا آموزش مطرح نیست یک انتخاب است. لازم نیست از همان اول نگران باشید که من آیا وب سایت فروشگاهی راه اندازی کنم یا یک وب سایت شخصی و شرکت بدون امکانات فروشگاهی! در معماری نرم افزار امروزی، ماژولها کار مهندسان را آسان کرده اند. با تفکر رو به رشد برای کسب و کار شما، میتوانید ماه ها یا سالها بعد نیز وب سایت خودتان را فروشگاهی نمایید.

تفاوت وب سایت با وبلاگ و یک شبکه اجتماعی میکروبلاگ مثل اینستاگرام چیست؟

به تفاوت محل اقامت موقت و خانه کمی بیاندیشید. وب سایت خانه شماست با هر امکاناتی که تصورش را بکنید. وبلاگ محدودیت بیشتری نسبت به وب سایت دارد اما امکاناتش به پای اینستاگرام نمیرسد. اینستاگرام گرچه در زیردسته وبلاگ قرار میگیرد اما تفاوت و محدودیت بیشتری دارد. از محدودیت در اندازه عکسها گرفته تا نبود محلی برای نمایش تبلیغات به ازای پول و محدودیت کاراکتر نوشتاری.

وب سایت شما میتواند یک اینستاگرام باشد، یعنی یک شبکه اجتماعی با تمامی امکانات اینستاگرام و البته با هزینه های آن! اینستاگرام هم روزی به وجود آمده، رشد کرده و راهکارهای مختلف نگهداری بازدیدکنندگان را در خود گنجانده است. البته که برای کار با موبایلها بهینه شده است و برای دسترسی از طریق صفحات مرورگر کامپیوتر و لپ تاپ راحت و آزاد نیستید.

وب سایت شما میتواند محلی برای حضور مشتریان و خبرگیری از شما و کسب و کارتان باشد. مشتریان برای آنکه اطمینان یابند شما در چه ساعاتی حضور دارید وب سایت شما را بررسی میکنند. یک جزء جدانشدنی از هر کسب و کاری همین وب سایت است. شاید شما هم یک ویزیتور یا بازاریاب را دیده باشید که خواسته به شما کالایی بفروشد و شما دنبال مشخصات وب سایت آن کالا بودید. اما هیچ کجای آن کالا چنین مشخصاتی درج نشده است.

تفاوت وب سایت با وبلاگ و شبکه اجتماعی میکروبلاگ مثل اینستاگرام چیست

وب سایت با ایمیل متفاوت است: وب سایت یک آدرس منحصر به فرد در شبکه اینترنت است. اما ایمیل چیست؟ ایمیل یک خدمات از یک وب سایت برای مشتریان یا بازدیدکنندگان خود است. مانند خدمات ایمیل یاهو و گوگل و … . شما هم میتوانید حساب ایمیل به دیگران بدهید اصلا گوگل با همین حسابهای رایگان ایمیل بود که شروع کرد. الان فضای ابری میفروشد یعنی فضایی که شما از آن برای نگهداری اطلاعات خودتان در اینترنت استفاده میکنید که همه جا در دسترس است و … .

وب سایت شما جایگاه اختصاصی خودتان است.

برای راه اندازی یک وب سایت کامل واکنشگرا سخت بگیرید

مردم بیشتر موبایل دست میگیرند یا کامپیوتر؟ خود شما برای انکه درباره چیزی پژوهش کنید با موبایل میگردید یا لپ تاپ و کامپیوتر را روشن میکنید و کافی نت میروید و …. . به جواب رسیدید؟ پس لازم است از همان ابتدا کسب و کار شما در اینترنت دارای امکانات کاملی مانند نمایش بهینه برای صفحات کوچک موبایل و تبلت باشد. وقتی بیش از 50 درصد مردم از موبایل برای گشت زدن در اینترنت استفاده میکنند این یعنی شما نیمی را به سادگی از دست دادید. وقتی بیشتر از 60 درصد مردم از گوگل و جستجوگر آن در موبایلهایشان استفاده میکنند بازهم یک از دست دادن دیگر برای شما میماند.

شما با سفارش به دوست وب، یک وب سایت کامل تحویل میگیرید که این یعنی یک تارنما با قابلیت نمایش درست عناصر در صفحات کوچک موبایل و تبلت. شاید برخی از طراحان (آژانسهای طراحی و فریلنسرها) قیمت جداگانه ای برای آن در نظر گرفته باشند اما یادتان باشد بدون واکنشگرایی یعنی هیچ.

پشتیبانی پس از طراحی سایت در دوست وب

پشتیبانی فنی رایگان سه ماهه، خیال شما را از بابت مدیریت سایت در ابتدای راه اندازی و طراحی کسب و کار اینترنتی خودتان آسوده خاطر میکند.

شما در دوست وب پشتیبانی فنی و راهنمایی دریافت میکنید

دوست وب در پشتیبانی امور فنی سایت شما مسئولیت پذیر است. دوست وبی ها با روی خوش پذیرای پشتیبانی فنی مشتریان خودشان هستند. شما تصور کنید کسب و کارتان را جهانی کردید و اینترنتی شدید حالا به دلیل یک اشکال کوچک که برای دوست وب برطرف کردنش ساده است با دوست وب تماس میگیرید یا واتسپ میکنید یا چت میکنید و ایمیل میزنید و … . با خیال راحت فنجان چای و قهوه خودتان را بنوشید. سرد نخواهد شد!

فراهم نمودن پروتکل رایگان SSL برای سایت شما

ما برای وب سایت شما پروتکل رایگان https فراهم میکنیم. کاربرانتان با خیال راحت و دیدن نشانه های این پروتکل به شما اطمینان میکنند. در وب سایت شما اطلاعات خودشان را بارگذاری میکنند. به شما ایمیل میزنند و برایتان در فرمهای تماس پیام میفرستند. کاربران سایت شما در پستها نظر مینویسند و میدانند اطلاعاتشان نزد شما که از دوست وب خدمات گرفتید “امن” است.

علاوه بر طراحی سایت، امنیت سایت شما تامین میشود

طراحی سایت از آن کارهایی است که اگر امنیتش از ابتدا در نظر گرفته نشود بی ارزش میشود. یعنی ما نمیپذیریم اثر دوست وب آسیب پذیر باشد. از شما و کسب و کار شما و طراحی خودمان به خوبی محافظت کنیم. امنیت وب سایت شما تامین میشود. کسب و کار شما افتخار ما و مایه دوستی ماست. اینجا دوست وب است اعتبار به شرط امنیت .

وظیفه ما پشتیبانی از کسب و کار شما و دوست خودمان و شماست
طراحی سایت کامل و امن واکنشگرا و کاربرپسند و سئو

طراحی وب سایت شخصی شرکتی، کاتالوگ کامل، امن، واکنشگرا و سئو - *دوست وب* استعلام قیمت

تومان5,400,000

فرم ورود به دوست وب

به من اطلاع بده

اطلاع به من در زمان:

پیشنهاد شگفت‌انگیز

از طریق:

[woo_ps_sms]

به دوستانتان در پیدا کردن این صفحه کمک کنید

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print