تولید محتوای آموزشی یا معرفی محصول

سفارش تولید محتوای آموزشی یا معرفی محصول برای صفحه اینستاگرام - پستهای چند صفحه ای و اسلایدی

برای انتخاب تعداد اسلایدها در طول یک ماه یا به اندازه سی سفارش، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید. مثلا اگر به سی اسلاید تک صفحه ای نیاز دارید، از منوی باز شو تک صفحه ای را برگزینید. با انتخاب این گزینه و افزودن به سبد خرید به صفحه پرداخت هدایت میشوید.

اطلاعات بیشتر

نوع طرح

10 اسلایدی, 7 اسلایدی, 5 اسلایدی, 3 اسلایدی, تک صفحه ای

تومان900,000تومان9,000,000

پاک کردن

شما ممکن است نیاز به خدمات مدیریت اینستاگرام توسط دوست وب داشته باشید و یا فقط نیاز به خدمات تولید محتوای تک اسلایدی یا چند اسلایدی داشته باشید.

با انتخاب خدماتی که در این صفحه میبینید، دوست وب فقط برای شما با محتوایی که خودتان ارائه میدهید، بنرهای تکی، سه عددی و پنج عددی و هفت عددی و ده عددی طراحی میکند.

محتوای آموزشی به جذب کاربرانی که میخواهید به شما اعتماد پیدا کنند بسیار مفید است. احتمالا در اینستاگرام صفحات دانستنیها که درباره چیزهای مختلفی صحبت میکند را دیده باشید. تا کنون با خودتان فکر کردید که شما نیز میتوانید در حوزه فعالیت خودتان محتوای چند صفحه ای آموزشی تولید نمایید؟

محتوای آموزشی اسلایدی یا معرفی محصول در دوست وب چگونه تولید میشود؟

ما برای شما صفحات آموزشی یا معرفی محصول و همان بنرها را طراحی میکنیم. از نرم افزارهای طراحی رایج مانند ادوبی ایلاستریتور و فوتوشاپ استفاده میکنیم. با استفاده از ابزارهای طراحی و فونتهای خریداری شده فارسی، بهترین حالتی که کاربر بتواند به سادگی متن را بخواند، در طراحی می آفرینیم.

معرفی محصول در قالب اسلایدها چگونه به کسب و کار من در اینستاگرام کمک میکند؟

وقتی با استفاده از طراحی جذاب و معرفی بصری محصول، خواننده را به تعامل وا میدارید، الگوریتم توجه طلب اینستاگرام، پای پست شما را به اکسپلورر خودش میکشاند.

محصول شما ممکن است دارای ویژگیها و مزیتهای گوناگونی باشد. این محتوا را در اختیار ما قرار دهید تا ما ان را برای شما به تصویر بکشیم. همچنین اگر چندین محصول داشته باشید میتوانیم بنا به درخواست شما محصولات شما را در اسلایدهای گوناگون معرفی نماییم.

آیا دوست وب در خدمات ارائه شده در این صفحه، محتوای من را ویرایش میکند و هشتگهای مناسب برایش پیدا میکند؟

خیر، برای برخورداری از این امکانات میتوانید به صفحه سفارش خدمات مدیریت اینستاگرام و تولید محتوا بروید و یک سفارش ثبت نمایید. همچنین پیش یا پس از سفارش این خدمات میتوانید درباره افزودن این خواسته به بسته خدماتی خودتان با ما در ارتباط باشید.

من چگونه محتوای از پیش آماده را به طراح دوست وب برسانم؟

کار خاصی لازم نیست انجام دهید، میتوانید یکی از راههای زیر را پیش بگیرید:

ارسال از طریق ایمیل در قالب فایل ورد

ارسال از طریق واتسپ در قالب فایل ورد

ارتباط از طریق تلفن، واتسپ، تلگرام، اسکایپ و ارسال لینکی که میخواهید مطالب از آنجا انتخاب شوند.

دقت داشته باشید که محتوای مورد نظر شما بایستی از قبل آماده باشد، زیرا در روند طراحی، هیچگونه تصحیح نگارشی امکان پذیر نیست. البته میتوان پس از انکه طراحی به دست شما رسید و متوجه شدید نگارش برخی پستها ایراد دارد درخواست ویرایش نمایید. اما به خاطر داشته باشید، چنانچه این ایرادها از طرف طراح باشد: ویرایش به صورت رایگان انجام خواهد شد. در صورتی که ایراد نگارشی در متن یا منبع ارائه شده توسط شما وجود داشته باشد، ویرایش تنها در صورت پرداخت حق اصلاح طراحی انجام میپذیرد.

همچنین لازم است شما محتوای هر هفته را از یک هفته پیشتر ارسال نمایید، زیرا روند طراحی به سادگی تایپ کردن نیست.

مزیت طراحی پستهای اسلایدی نسبت به عکسهای معمولی چیست؟

اگر شما شخص مشهوری هستید و میخواهید لحظه های زندگی خودتان را با طرفداران به اشتراک بگذارید، میتوانید هر طور که بخواهید این کار را انجام دهید. اما اگر شما یک شرکت تولید یا توزیع محصولات و خدمات هستید یا یک مربی و آموزشگاه با محتوای آموزشی هستید، نیاز به ارائه محتوا در قالب منسجم و متمایز هستید.

حتی خود شما نیز میتوانید عکس نوشته طراحی و در اینستاگرام بارگذاری نمایید. اما آنچه در دوست وب برای شما انجام میشود، طراحی به منظور انتقال مفاهیم آموزشی یا ارائه ویژگیهای محصولات و خدمات شماست.

از کجا بدانم کدام طرح خدماتی تولید محتوا در دوست وب مناسب من است؟

شما میتوانید از طریق گزینه چت موجود در وب سایت که به صورت یک آیکون آبی رنگ در پایین و گوشه صفحه وجود دارد، برایمان پیام بفرستید. خودتان را معرفی نمایید، آدرس ایمیل خودتان را وارد نمایید تا پاسخ ما به شما در ایمیلتان دریافت گردد.

تفاوت طرحهای تولید محتوای اسلایدی در این صفحه، در تعداد اسلایدها است. اگر محتوایی که میخواهید به خوانندگان خودتان در اینستاگرام ارائه نمایید نسبتا طولانی است، بهتر است طرح سفارش تولید محتوای ده اسلایدی را انتخاب نمایید. هر چه به سمت تعداد اسلایدهای کمتری برویم، هزینه طراحی نیز کاهش می یابد.

در صورتی که تمایل به انتخاب یک طرح در بازه زمانی بیشتری مثل سه ماه، شش ماه، نه ماه و دوازده ماه داشته باشم، چه کار کنم؟

کافیست از طریق راه های ارتباطی یا گزینه چت با ما در میان بگذارید. لینک پرداخت، متناسب بازه زمانی شما برایتان ارسال میگردد.

در صورتیکه اینستاگرام فیلتر شد، هزینه پرداختی من چه میشود؟

اگر به دلایل ذکر شده زیر، امکان ارائه خدمات ممکن نباشد، هزینه طراحی های انجام شده از هزینه پرداختی شما کاسته میگردد. در صورتی که به خاطر همکاری طولانی مدت مثل بازه زمانی یکسال، به شما تخفیفی داده شده باشد، آن تخفیف لغو میگردد و باقیمانده هزینه پرداختی به شما بازگردانده میشود. البته لازم به ذکر است که خدمات طراحی را همچنان میتوان در سایر پلتفرمهای ایرانی یا خارجی مثل پینترست و … ادامه داد و تبدیل نمود.

دلایل:

فیلتر شدن اینستاگرام

رخدادهایی که منجر به عدم همکاری از طرف دوست وب به عنوان مجری یا از طرف سفارش دهنده به عنوان کارفرما گردد. در صورت رخداد برای کارفرما، می بایست این قضیه هر چه سریعتر به دوست وب اطلاع داده شود، به گونه ای که دوست وب به ایمیل رسمی اعلام شده در فاکتور کارفرما تایید اتمام روند طراحی را بیان نموده باشد.

آیا پرداختهای من در دوست وب امن خواهد بود؟

بله پرداخت آنلاین شما از طریق درگاه پرداخت زرین پال صورت خواهد پذیرفت. هرگونه پیگیری از طرف شما برای روند پرداخت در زرین پال امکان پذیر میباشد.

تولید محتوای آموزشی یا معرفی محصول

سفارش تولید محتوای آموزشی یا معرفی محصول برای صفحه اینستاگرام - پستهای چند صفحه ای و اسلایدی

تومان900,000تومان9,000,000

پاک کردن

فرم ورود به دوست وب

به من اطلاع بده

اطلاع به من در زمان:

پیشنهاد شگفت‌انگیز

از طریق:

[woo_ps_sms]

به دوستانتان در پیدا کردن این صفحه کمک کنید

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on print