چرا طراحی سایت نیاز دارید؟ در اینترنت برجسته باشید

چرا-به-طراحی-وب-سایت-نیاز-دارید؟

عنوانهای پست

جایگاه کسب و کار شما در اینترنت کجاست؟

پاسخ به این سوال میتواند آینده کسب و کار شما را روشن کند. اگر میخواهید در بازار امروز بدرخشید و تا آینده باقی بمانید طراحی وب سایت یک شروع برای رسیدن به این پاسخ است.

امروز هر کسب و کاری برای پیشرفت در اینترنت ثبت شده است. جایگاه کسب و کار شما در دنیای اینترنت کجاست؟

بودن در اینترنت فقط دیده شدن در موتورهای جستجو نیست. پیشتر کسب و کارها برای پویایی خودشان نیاز به حضور در رویدادهای مختلف داشتند. حتی برخی کسب و کارها برای معرفی و ارائه محصول جدیدشان رویداد سازی میکردند. اما اکنون این پویایی نیاز به هزینه بالایی برای دیده شدن ندارد. در عوض نیاز به حضور موثر شماست.

چگونه در اینترنت حضور موثر داشته باشیم؟

وقتی از حضور موثر حرف میزنیم میگوییم شما باید پویا باشید. باید هر روز در جامعه مجازی حضور یابید و به دیگران توجه نشان بدهید. فرقی نمیکند کسب و کار شما فروش محصولات دیگران باشد یا فروش محصولات خودتان! بازهم فرقی نمیکند شما خدمات مختلف فیزیکی ارائه میکنید یا خدمات مجازی! فرقی نمیکند شما یک برند بسیار بزرگ و شناخته شده باشید یا یک کسب و کار نوپا یا حتی یک کسب و کار محلی مثل یک سوپرمارکت!
شما باید جایگاه خودتان را در اینترنت ثبت نمایید. این جایگاه را در شبکه های اجتماعی به عنوان یک ویترین به دیگران عرضه نمایید. احتمالا تاکنون شنیده باشید که برخی کسب و کارها دارای جایگاه نسبتا مناسبی در یک شبکه اجتماعی هستند. حضور در این شبکه به معنی جایگاه و حضور موثر در اینترنت نیست. بلکه حضور در شبکه اجتماعی، در پی داشتن یک جایگاه آغازین که وب سایت است میباشد.
اگر کسب و کاری را میشناسید که فقط از طریق اینستاگرام یا دیگر شبکه های مجازی فعالیت دارد منتظر شکست آنها باشید. هیچگاه اینستاگرام به عنوان یک جایگاه کسب و کار شناخته نشده است. بلکه یک راه برای افزایش دیده شدن و افزایش شهرت کسب و کار و برند خواهد بود.

اکنون بگویید چرا به طراحی سایت نیاز دارید؟

اگر جزء کسانی باشید که کاربران حساب اینستاگرامی یا … شما را دنبال میکنند خوش شانس هستید. اما اینکه آنها را به پایگاه خودتان در اینترنت بکشانید دیگر به شانس مربوط نیست. میدانم که برای برجسته شدن در شبکه های اجتماعی نیاز به پویایی و فعالیت پی در پی دارید. اما فقط با داشتن یک وب سایت است که زنجیره کسب و کار شما کامل خواهد بود.
شما در شبکه های اجتماعی با برخی از محدودیتها روبرو هستید. این محدودیتها در وب سایت شما به صفر میرسد. وب سایت شما دارایی شما و محل شکوفایی کسب و کار شماست. اگر کسب و کار محلی باشید حتما نیاز به یک وب سایت دارید: زیرا همسایگان شما میخواهند بدانند در اطرافشان شما حضور دارید یا نه! پس موبایلشان را بر میدارند و در جستجوگر موضوع یا عنوان کسب و کار شما را مینویسند. اگر به یک صفحه پر از اگهی که رقیبان شما نیز حضور دارن مشخص نیست که شما را انتخاب کنند یا خیر. اما اگر وب سایت شما باشد چه میشود!
مدتی پیش به یکی از بازار گلی که تازه باز شده بود سر زدم. هزینه اجاره ماهیانه هر غرفه تقریبا چیزی برابر طراحی یک وب سایت برای همیشه یا کمی بیشتر بود. تعجب کردم که چرا آنها این هزینه را صرف طراحی وب سایت نمیکنند! پاسخ ندانستن یا نشدن برای آنها نبود، بلکه آنها نمیخواستند وب سایت داشته باشند زیرا عادت کرده بودند که سنتی بفروشند. دشمن پیشرفت انسان ها عادت است،  آنها نمیخواستند فروششان بیشتر باشد، حضورشان موثرتر و پررنگتر باشد.

اگر شبکه اجتماعی تعطیل شود چه؟ طراحی وب سایت لازم دارید!

شاید در شبکه اجتماعی مانند اینستاگرام حضور چشمگیری دارید. شاید هم می خواهید برای حضور موثر خودتان در آینده آماده شوید. اما تاکنون با خودتان انیشه کردید اگر آن شبکه اجتماعی تعطیل شود یا سیاستهایش تغییر کند کسب و کارتان چه خواهد شد؟
از فیلتر شدن آن شبکه در داخل کشور گرفته تا بسته شدن آن شبکه به صورت کلی به دلایل گوناگون مانند اعتراضات اجتماعی و رای دادگاه و نفوذ هکرها به زیرساختها و دلایل دیگر. تکلیف ان همه وقتی که شما در ان شبکه اجتماعی گذاشتید چه میشود؟
شما به طراحی وب سایت نیاز دارید تا تمام عکسهایی که برایشان وقت گذاشتید، تمام دوستانی که شما را دنبال کردند را یکجا داشته باشید. در پایگاه خودتان در وب سایت شما، آنها میتوانند از وضعیت خدمات و محصولات و حضور شما در روزهای تعطیل یا خاص مانند همه گیری کرونا با خبر شوند.
یادتان باشد دوستیها در اینترنت باید جان بگیرند! ما در دوست وب به شما کمک میکنیم در کسب و کار خودتان پیشرفت کنید. به شما کمک میکنیم برنامه ای برای پیشرفت و بهتر شدن کسب و کارتان داشته باشید.

عنوانهای پست

به این پست امتیاز دهید
5/5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *