داستان کدنویسی غیر متعارف من | خودآموز – تراویس

در این ویدیو، من داستان کدنویسی خود را به اشتراک می‌گذارم، و اینکه چگونه کدنویسی را یاد گرفتم و با موفقیت شغل خود را به مهندسی نرم‌افزار تغییر دادم. زمانی که برای اولین بار کدنویسی را یاد گرفتم، واقعاً این “شاهدات” را بسیار مفید یافتم. تلاش‌ها، راهنمایی‌ها و فقط شنیدن موفقیت دیگران در یادگیری کدنویسی، تشویق بزرگی برای من بود. در مورد کارهایی که قبل از کدنویسی انجام دادم، اولین مواجهه با کد، یادگیری کدنویسی و کارهای مختلف بعد از آن صحبت خواهم کرد. ما در مورد آنچه در هر مرحله یاد گرفتم، موفقیت‌ها و شکست‌هایم، و اینکه چگونه می‌توانید از همان تاکتیک‌ها برای کمک به شما در سفرتان استفاده کنید، بحث خواهیم کرد.

من کی هستم؟

وقتی تصمیم گرفتم کدنویسی را یاد بگیرم، ۳۴ ساله بودم و در شغلی که از آن متنفر بودم.

من فقط برای ۶ ماه برنامه ریزی کرده بودم که در آن شغل بمانم در حالی که دنبال چیز بهتری می گشتم. و آن ۶ ماه متاسفانه به ۱۰ سال تبدیل شد.

زمان میگذرد!

با این حال، در بخش آخر آن ۱۰ سال، یک وبلاگ (غیر مرتبط با توسعه دهنده) راه اندازی کردم. آن وبلاگ باعث شد مجبور شوم کمی HTML و CSS یاد بگیرم که برایم هیجان انگیز بود. به حدی که در نهایت در یک بوت کمپ کدنویسی ثبت نام کردم .

یادگیری HTML، CSS، جاوا اسکریپت و ساخت وب سایت برای من دنیای جدیدی بود. و واقعاً بسیار هیجان انگیز!

در نیمه اول این بوت کمپ، شروع کردم به انجام هر کاری آزاد که می توانستم پیدا کنم. من فقط سیر نشدم!

و هنگامی که شغل من اعلام کرد که بخش ما را برون سپاری خواهد کرد، تصمیم گرفتم آن را انجام دهم: به دنیای توسعه وب آزاد به صورت تمام وقت بپرم.

من به زودی از بوت کمپ (به Ruby on Rails مراجعه کنید) را ترک کردم و یک فریلنسر شدم.

من از کار در وردپرس/PHP برای آژانس ها به نمره موفقیت ۱۰۰٪ در Upwork رسیدم . بعداً به عنوان یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار که بر روی سایت‌های بزرگی مانند Golf.com و در نهایت در مقیاس بزرگ سیستم‌های حیاتی مأموریتی به عنوان یک مهندس DevOps کار می‌کرد، به دفتر شرکت بازگشتم.

داستان کوتاه همین است. اگر جزئیات آبدار بیشتری می خواهید، این را تماشا کنید:

نوبت شماست!

پس چرا این همه را به شما می گویم؟

زیرا ممکن است به دنبال ایجاد همان تغییر شغلی باشید. و ۱۰۰% برای شما قابل دستیابی است همانطور که برای من بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *