خدمات دوست وب

دوستی با ما به سود شماست!

راهنمای گام به گام رسیدن به موفقیت

بهترین ارائه خدمات دیجیتال

میتوانید از طریق این لینک: صفحه تماس با ما درخواست خودتان را ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.

تولید محتوای اینستاگرام

آیا شما میخواهید در شبکه های اجتماعی حضور پررنگ و تاثیرگذار داشته باشید؟
کاربران مورد نظر شما از هر طبقه ای در اینستاگرام حضور دارند. ما با تجربه پانزده ساله میتوانیم مطابق میل و سلیقه مشتریان، در فضای اینستاگرام، توئیتر، پینترست محتوا تولید کنیم.
تولید محتوای موثر در هر زمانی و برای هر موضوع فعالیتی باید متفاوت و مناسب باشد. گاهی طراحی اختصاصی پستهای اسلایدی، گاهی طراحی پستهای ویدیویی! ما کاربران را به تعامل با شما وا میداریم!

افزایش فروش فروشگاه های محلی فیزیکی و فروشگاه های اینترنتی

افزایش فروش

آیا به دنبال افزایش راههای فروش در فروشگاه اینترنتی یا فیزیکی خودتان هستید؟
شما چه راههایی برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی خودتان میشناسید؟ آیا از قیف فروش به صورت موثر استفاده میکنید؟ آیا پیشنهاد و تخفیفهای چشمگیر را متناسب رفتار کاربران ارائه مینمایید؟
آیا رفتار مشتریان را در وب سایت خودتان آنالیز و تحلیل مینمایید؟ میزان توجه مشتریان و کاربران وب سایت خودتان را به المانهای موجود در تارنما دنبال میکنید؟

سئو SEO محتوایی و بهینه سازی متنی

آیا نیاز به بهینه سازی وب سایت خودتان دارید؟
بهینه سازی محتوا که وب سایت شما را پادشاه میکند و به بالای صفحه اول لیست جستجو میبرد مهم است.
به شما برای بهینه سازی محتوای وب سایت خودتان کمک میکنیم. محتوای قدیمی را بازنویسی و به روز مینماییم. لینکهای داخلی ایجاد میکنیم.

مشاوره بازاریابی سایت و طراحی سایت رایگان

مشاوره بازاریابی

شما نیاز به مشاوره درباره راههای بازاریابی اینترنتی دارید!

طراحی وب سایت

شما با دوستی با ما یک وب سایت کامل، امن و واکنشگرا تحویل میگیرید. حتی یک بازطراحی برای شما ...
پس از سفارش طراحی سایت در دوست وب نگران نباشید. هیچ هزینه اضافی برای بهبود وب سایت خودتان پرداخت نکنید.
وب سایت شما علاوه بر طراحی سبک و چشم گیر، از نظر فنی بهینه و از نظر سرعت بارگذاری در بهترین حالت ممکن است.

تولید محتوای وب سایت و بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوایی

شما برای محتوای خودتان نیاز به بازاریابی دارید؟

طراحی گرافیکی عناصر وب سایت و وکتور و آیکون و لوگو

طراحی گرافیکی لوگو و المانهای مورد نیاز

شما شایسته بهترین طراحی ها هستید. در تیم طراحی گرافیکی دوست وب، طراح با تجربه و نقاش با سابقه طراحی لوگو و طرح های اسلیمی، متناسب کسب و کار شما یک طراحی ماندگار ارائه میدهد. این طراحی متناسب نیاز شما به صورت دیجیتالی بازطراحی و ارائه میشود.

سئو فنی و سرعت بارگذاری

سرعت بارگذاری و نقشه سایت شما روبراه است؟
آیا میدانید علاوه بر توجه به بهینه سازی محتوا، عواملی چون بهینه سازی رابط کاربری و تجربه کاربری برای گوگل مهم است؟
مدت زمان بارگذاری وب سایت شما چند ثانیه است؟ یک ثانیه، دو ثانیه، سه ثانیه؟ امیدواریم بیشتر نباشد، زیرا احتمالا بازدیدکنندگان وب سایت شما را ندیده ترک خواهند کرد.

میزبانی وب سایت و پشتیبانی

هاستینگ و میزبانی وب سایت شما روی سرویسهای ابری برای زمانیکه بخواهید منابع سرور خودتان را افزایش دهید. شامل افزایش میزان حافظه مورد دستیابی، پردازشگر مورد استفاده، میزان بازدید لحظه ای و ویروس یابی و پاکسازی هاست و فضای وب سایت شما از آلودگیهای ویروسی و مخرب

پشتیبانی وب سایت و تامین امنیت و بکاپ

تامین امنیت و پیشگیری از نفوذ و هک سایت

خطر هک شدن یا سرقت محتوا وب سایت شما و هویت شما را تهدید میکند؟ تامین امنیت وب سایت و اطلاعات کاربرانتان ضروری است!

بیشترین مراجعان میگویند

افزایش فروش میخواهیم

بیشترین مراجعان ما کسانی هستند که فروشگاه دارند. خواه فروشگاه اینترنتی یا حتی کسانیکه هنوز فروشگاه محلی دارند و نیاز به یک فروشگاه اینترنتی دارند. ما برای کمک اینجا هستیم.

از ما مشورت میگیرند

تولید محتوای اینستاگرام

آیا شما میخواهید صفحه اینستاگرام شما در سی روز و بیشتر به دنبال کنندگان واقعی 30 هزارتایی و بیشتر برسد؟ دوست وب با کمک جدیدترین راهکارها، بازدیدکنندگان را به تعامل با پستهای شما وا میدارد.

از ما میخواهند

بازطراحی وب سایت شما

آیا شما نیز وب سایتی دارید که مدتها پیش طراحی شده و با نیازهای کنونی کاربرانتان سازگار نیست؟ آیا به دنبال طراحی به روز و واکنشگرا هستید؟ میخواهید کاربرانتان در هر دستگاهی بتوانند به محتوای وب سایت شما دسترسی داشته باشند؟

از ما میپرسند افزایش فروش میخواهیم؟ چگونه فروشمان را چند برابر کنیم و افزایش دهیم
تولید محتوای اینستاگرام​ بازطراحی وب سایت شما​

ما پاسخهای منحصر به فردی برایتان داریم!

از ما همه چیز میپرسند!

قدرت حضور در رسانه های اجتماعی را نادیده نگیرید. اگر شما خدمات ارائه میدهید یا محصول میفروشید باید در اینستاگرام و توئیتر نیز برجسته باشید.

آنجا یک مهمانی است اگر دوست دارید دیگران شما را بشناسند بهتر است آنجا باشید. به فراخور نوع محصول یا خدماتتان پیش چشم مهمانان بدرخشید.

این یکی از ضروری ترین کارهای لازم در وب سایتهاست. شما نمیتوانید در وب سایت خودتان محتوایی ننویسید. و اگر محتوایی نوشتید باید محتوای خوبی بنویسید. گوگل و موتورهای جستجو نوع ارتباط کاربران پس از ورود به وب سایت شما را اندازه میگیرند.

سوال بهتر اینست که شما میخواهید کسب و کارتان پیشرفت نکند؟ پس اولین قدم داشتن وب سایت و سپس حضور در شبکه های اجتماعی است.

تصور خوبی نیست اما میتوان اینگونه پاسخ داد که بدون تکنولوژی احتمالا چیزی از آنها در آینده نخواهد بود. تکنولوژی به کسب و کارها سرعت میبخشد. آیا شما میخواهید از این پیشرفت جا بمانید؟

روی وب سایت خودتان سرمایه گذاری کنید! از همان ابتدا به فکر تهیه دامنه خوب و یک طراحی کامل باشید. مشتریان در شهرهای دورتر شما را نمیشناسند اما در وب سایت شما خواهند بود.

بله، یکی از رسالتهای ما در دوستی دوستانمان ارائه خدما کامل در جهت ارتقای کسب و کارهاست. از مشاوره برای انتخاب بهترین نام دامنه تا مدیریت پستهای وب سایت و حتی اینستاگرام و توئیتر همراه شما هستیم.

به سادگی نمیتوانیم در اینباره نظر بدهیم اما به راحتی میتوانیم به رضایت مشتریان خودمان در این 15 سال اخیر دل خوش نماییم. هدف ما دوستیهای بلند مدت است.

دوست وب به شما کمک میکند

با دوست وب کسب و کار خودتان را آغاز نمایید یا به کسب و کار خودتان رونق دهید. ما محافظ کسب و کار شما نیز میتوانیم باشیم پس میتوانید از خدمات پشتیبانی و میزبانی وب سایت ما استفاده نمایید. آنالیز کسب و کار و وب سایت خودتان را به دوست وب بسپارید. تولید محتوای وب سایت و تولید محتوای شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام در قالب جدیدترین راههای افزایش تعامل کاربران را از دوست وب بخواهید.

در زیر میتوانید بیشتر درباره خدمات دوست وب بدانید. پس از مطالعه این جزئیات میتوانید جزئیات کاملتری بخوانید یا اقدام به سفارش خدمات مورد نظر خودتان نمایید. شما میتوانید از صفحه تماس با ما، یا گزینه چت در همین صفحه سوالات پیش از برگزیدن خدمات را بپرسید.

طراحی کامل و واکنشگرای وب سایت

هدف ما از طراحی وب سایت برای شما، کسب افتخار نشان دوستی شماست. پس یک وب سایت پس از سفارش طراحی وب سایت تحویل میگیرید که از همه نظر مطابق خواسته شما کامل است. این یعنی نیازی به تغییرات برای واکنشگرایی و هزینه اضافی برای نمایش مناسب در نمایشگرهای موبایل و تبلت ندارید.

وب سایت شما نیاز به تنظیمات دوباره برای بهبود وضعیت فنی و سرعت بارگذاری سایت ندارد. زیرا ما یک وب سایت کامل با تمام چیزهایی که کسب و کار شما به آن نیاز دارد طراحی کرده ایم. تنها چیزی که شما نیاز دارید فعالیت منظم در وب سایت خودتان است. فعالیتهایی مانند درج محتوای منظم، پاسخ دادن به کامنتها و نظرات هر پست، به روزرسانی محتوای قدیمی و ویرایش اطلاعات قیمت و محصولات فروشگاه خودتان!

ما از همان روز اول افتتاح وب سایت شما، با استفاده از ابزارهای آنالیز، امکان تحلیل وب سایت شما را فراهم میکنیم. در صفحات مشخص یا همه صفحات، اطلاعات تماس شما، کانالهای ارتباطی مثل کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام، حساب توئیتری و لینکدین شما را قرار میدهیم.

به دلخواه شما، یک فرم تماس برایتان طراحی میکنیم، تا مشتریان و بازدیدکنندگان بتوانند با ایمیل رسمی وب سایت شما [email protected] پیام بفرستند. حتی شما میتوانید به دلخواه این پیام ها را روی تلفن خودتان دریافت کنید. سریعترین امکان تماس مشتریان و بازدیدکنندگان را برای شما فراهم میکنیم.

نصب ویندوز در محل و منزل و به روزرسانی ویندوز و آنتی ویروس

پشتیبانی و میزبانی سایت

هدف ما از راه اندازی دوس وب، پیدا کردن دوستیهای ماندگار است: دوستیهای افتخار آفرین! شما نیز اگر وب سایتی دارید که نیاز به پشتیبانی یا میزبانی دارد، از خدمات پشتیبانی وب سایت ما استفاده نمایید.

ممکن است وب سایت شما به دلایل مختلف دچار آلودگیهای اسکریپتی یا ویروسی شده باشد، ما میتوانیم این آلودگیها را برطرف نماییم. حتی میتوانیم برای آینده وب سایت شما به فکر باشیم و امنیت آن را تامین نماییم. ما در بازه های زمانی مختلف به صورت خودکار و منظم از دیتابیس و کل وب سایت شما پشتیبان تهیه مینماییم.

دوست وب در پیشگیری از حملات خرابکارانه و نفوذ عوامل مخرب اینترنتی به شما در تامین امنیت وب سایت شما کمک مینماید. ما وب سایت شما را بر بستر امن میزبانی مینماییم. حفره های امنیتی که میتوانند وب سایت شما را تهدید نمایند شناسایی و آنها را برطرف مینماییم. صفحه ورود و ثبت نام و صفحه نظرات شما را از ورود خرابکارانه و نظرات اسپم دور نگه میداریم.

ما راهکارهای امنیتی برای ورود مدیریت وب سایت و نقشهای مختلف مدیریتی وب سایت ارائه میکنیم. راهکارهای امنیتی مبتنی بر احراز هویت دو مرحله ای یا پیامکی و آنچه مطابق با جامعه هدف وب سایت شما باشد ارائه میکنیم. در صورت نیاز میتوانیم رسانه و فیلم و عکسهایی که شما نگران دستبرد به آنها هستید را برایتان امن نماییم. با راهکارهای دوست وب محتوای شما کپی، دانلود یا دزدیده نخواهد شد.

پشتیبانی وب سایت وردپرسی و جوملا و پی اچ پی و میزبانی وب سایت دوست وب