بهترین کوله پشتی های لپ تاپ برای سال ۲۰۲۳

من نمیدانم شما هم یک کوله پشتی تمام عیار را ترجیح میدهید یا یک کوله پشتی ساده و صرفا برای لپ تاپ و با یک شکل جمع و جور!

کوله پشتی لپ تاپ باید با خیال راحت لپ تاپ شما و سایر ملزومات در حال حرکت را حمل کند و به معنای واقعی کلمه همه آنها را پشت سر بگذارد. اما قبل از خرید باید به چیزهای زیادی فکر کنید.

بعضی روزها به لپ تاپ، لوازم جانبی آن و چیزهای دیگر نیاز دارید. روزهای دیگر، شما در حال رفت و آمد به محل کار خود هستید و باید چمدان خود را برای یک روز کاری کامل و شاید بعد از آن یک سفر به باشگاه داشته باشید. گاهی اوقات دورتر می روید و کوله پشتی لپ تاپ شما تبدیل به کیف یک شبه یا آخر هفته شما می شود. حتی می تواند به یک همراه پیاده روی خدمت کند (امیدوارم بدون لپ تاپ!).

شما می خواهید یک کوله پشتی (شاید حتی دو) پیدا کنید که بتواند هر چیزی را که در آن پرتاب می کنید و هر چیزی که به طرف شما پرتاب می شود در خود جای دهد. گزینه های زیر می توانند کمک کنند.

کوله پشتی مسافرتی ضد دزدی Oscaurt

از مواد ضد آب ساخته شده است و دارای جیب های زیادی است. و در برابر برش مقاوم است و دارای چند جیب مخفی و زیپ هایی است که به سختی پیدا می شوند تا از وسایل شما محافظت کنند. این کوله پشتی دارای پورت شارژر نیز می باشد که می توانید پاوربانک خود را در آن وصل کنید. لینک خرید کوله پشتی


برای تبدیل سریع

به عنوان مثال، اگر تا به حال از شما خواسته شود که کوله پشتی خود را در موزه یا کنسرت چک کنید، از همه کاره بودن کوله پشتی Fjällräven Kånken قدردانی می کنید  : این کوله پشتی به راحتی از کوله پشتی به کیف دستی تبدیل می شود و در رنگ های زیادی وجود دارد


برای ماجراجویی

کوله پشتی Borealis بانجی  از The North Face  برای ماجراجویی آماده است. دارای جیب های زیادی و حلقه نور بازتابنده است.


برای مسافران تشنه

کوله پشتی Lululemon Everyday 2.0 تا یک لپ تاپ ۱۶ اینچی را در خود جای می دهد و هنوز هم فضای زیادی برای حمل همه چیزهایی که هنگام موبایل نیاز دارید دارد. اگر در هوای گرم در حال حرکت هستید، دو جیب بیرونی برای بطری های آب نیز ارائه می دهد.


بسته رول پاتاگونیا فیلد اسمیت

بسته رولی Fieldsmith پاتاگونیا می تواند اندازه را تنظیم کند تا هر چیزی را که حمل می کنید در خود جای دهد. یک محفظه زیپ دار با دسترسی جانبی، دسترسی آسان را برای یک لپ تاپ ۱۵ اینچی فراهم می کند.


برای حمل آسان

کوله پشتی لپ‌تاپ ۵۹۷۷ ScanSmart Swissgear دارای جیب‌های ذخیره‌سازی زیادی است، اما یکی از بهترین ویژگی‌های آن این است که محفظه‌ای که یک لپ‌تاپ ۱۷ اینچی را در خود جای می‌دهد و زیپ‌های تبلت را برای اسکن آسان در مکان‌ها و فرودگاه‌ها باز می‌کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *